Hakkımızda

Özpam Otomotiv

Denizli’nin köklü firmalarından Özpam Otomotiv, Denizli Merkez’de yer alan Mitsubishi,Subaru,Fuso,Gazelle,Temsa markalarını tesisinde müşterilerine satış ve satış sonrası hizmetlerini sunuyor. Özpam Otomotiv’in Muğla’nın Bodrum ilçesinde de yetkili olduğu markaların satış ve satış sonrası hizmetlerini sunan iki şubesi bulunuyor.

Özpam Otomotiv’in, Denizli havalimanı yolu üzerindeki çok markalı merkez tesisi Türkiye´nin en büyük 2’inci showroomunu bünyesinde barındıran, 20 bin metrekarelik satış, servis, yedek parça, 2’inci el , kaporta-boya ve sigorta hizmetleri sunan bir otomotiv tesisi bulunuyor.

Kurulduğu günden bugüne Ege bölgesinde yaptığı satışlarla kendinden söz ettiren Özpam, bünyesinde çalışan 90 personeli ile müşterilerine hizmet veriyor. “Nerede olursak olalım, en iyi hizmeti vereceğiz” sloganıyla 2006 yılından bu yana şubelerinde en iyi hizmeti sunmaya devam eden Özpam, temsil ettiği markaların yeni araç satışı, ikinci el alım-satım, orijinal yedek parça, yol yardımı, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra kaporta-boya, sigorta ve kasko işlemlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunuyor. Özpam Otomotiv’in 2006 yılından buyana geçirdiği gelişimdeki en önemli etken profesyonel satış ve satış sonrası kadrosu. Müşteri memnuniyet esasını ön planda tutan Özpam Otomotiv satış öncesi ve sonrası hizmetlerinde “Maksimum hizmet, maksimum memnuniyet” prensibi ile müşterilerinin tercihi olmaya devam ediyor.


Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak, Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, Otomotiv  sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak, Otomotiv sektörüne Ar-Ge, üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek gelişmektir.
 

ÖZPAM OTOMOTİV PETROL TUR. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KALE MAHALLESİ 338 SK. NO:12/A PAMUKKALE / DENİZLİ /
Tel       : 0258 267 22 99
Fax      : 0258 267 18 30

..