Şirket Gizlilik Politikası

ÖZPAM OTOMOTİV LTD.ŞTİ. iç ve dış paydaşlarından Kişisel Verilerle İlgili Genel Aydınlatma Metni’nde ve Personel İçin Aydınlatma Metni’nde açıklanan yollarla toplanan kişisel verilerin, gizliliğinin korunması için azami özen ilkesi çerçevesinde, gereken tüm idari ve teknik önlemleri almakta ve bu verileri, önlemlere uygun şekilde fiziksel ve/veya elektronik ortamda saklamaktadır.

ÖZPAM OTOMOTİV LTD.ŞTİ., topladığı tüm kişisel verileri, ilgili mevzuata ve şirket politikalarına uygun olarak ve yukarıda adı geçen aydınlatma metinlerinde belirtilen şartlarda işler, saklar veya paylaşır. ÖZPAM OTOMOTİV LTD.ŞTİ., işbirliği içinde olduğu kurum veya kuruluşlarla bilgi paylaşması halinde, bu şirketlerin ÖZPAM OTOMOTİV LTD.ŞTİ.’nin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamak için gerekli önlemleri alır.

ÖZPAM OTOMOTİV LTD.ŞTİ., tüm çalışanlarının da gizlilik politikasına uygun davranmaları ve bu konuda gereken hassasiyeti göstermesini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Çalışanlarımız eğitimler yoluyla hem kendi kişisel verileri hem de paydaşlara ait kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirilmektedir.

Bu politikada yer verilen taahhütler ÖZPAM OTOMOTİV LTD.ŞTİ.’nin web sitesi ve diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerlidir. Bu sitede veya diğer kanallarda, başka web sitelerine link verilmesi halinde, link verilen web sitelerinin gizlilik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup ilgili web sitelerinin ziyaret edilmesi nedeniyle uğranabilecek zarardan ÖZPAM OTOMOTİV LTD.ŞTİ. sorumlu değildir. TEMSA Motorlu Araçlar’a ait Gizlilik Politikası ve Genel Aydınlatma Metni için web sitemizdeki bağlantı yoluyla veya doğrudan http://www.temsamotorluaraclar.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

ÖZPAM OTOMOTİV LTD.ŞTİ., gizlilik politikasına yönelik prensiplerin, güncel tutulması ve başta ilgili mevzuata ve şirket politikalarına uygun hale getirilmesi için bu politikada düzenlenen hususları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

ÖZPAM OTOMOTİV PETROL TUR. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KALE MAHALLESİ 338 SK. NO:12/A PAMUKKALE / DENİZLİ /
Tel       : 0258 267 22 99
Fax      : 0258 267 18 30

..